Privātuma politika

1. Personas datu apstrādes pārziņa vārds un kontaktinformācija:

Šī privātuma politika attiecas uz datu apstrādi ar:

Pārzinis:

Haldis SIA

Krūzes ielā 3

LV 1024, Rīgā, Latvijā

Tel.nr. +371 29617606

bookkeepingsol@inbox.lv

Uzņēmuma datu aizsardzības pārzinis ir sasniedzams pa e-pastu:bookkeepingsol@inbox.lv


2. Personas datu krāšana, uzglabāšanā un dzēšana, kā arī veids un nolūks un tā izmantošana:

a) Kad apmeklējāt interneta lapu:

Kad apmeklējāt mūsu interneta mājas lapu, pārlūks, ko izmantojat savā termināla ierīcē, automātiski sūta informāciju uz servera no mūsu interneta lapas. Šī informācija tiks īslaicīgi savākta uz tā saukto ieiešanas sistēmā faila. Turpmākā informācija tiks ierakstīta bez jūsu starpniecības un uzkrāts līdz brīdim, kad tas automātiski tiks izdzēsts.

 • IP adrese no pieslēdzošā kompjūtera,

 • pieejas datums un laiks,

 • vārds un pieejamā faila URL,

 • interneta adrese no kurienes pieeja tika veikta (Novirzītāja URL),

 • izmantotais pārlūks un, ja piemērojas, jūsu datora operētāj sistēma, un jūsu pieejas nodrošinātāja vārds.

Mēs apkoposim iepriekš minēto informāciju šādiem nolūkiem:

 • lai nodrošinātu gludu interneta lapas savienojumu,

 • lai nodrošinātu komfortablu mūsu interneta lapas lietošanu,

 • lai attīstītu drošības un stabilitātes sistēmu,

 • citiem administratīviem nolūkiem.

Juridiskais pamats datu apstrādei ir Eiropas Parlamenta un padomes Regula Nr. 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (2016. gada 27. aprīlis).  Mūsu likumīgās intereses seko no iepriekš minētajiem nolūkiem datu vākšanā. Nekādā gadījumā mēs neizmantosim savāktos datus, lai identificētu jūs personīgi.

The legal basis for data processing is GDPR sec. 6 para 1 lit. f. Our legitimate interest follows from the purposes listed above for data collection.  

b) Kad piesakāties jaunumiem:

Ja jūs piekrītat Eiropas Parlamenta un padomes Regulai Nr. 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti, mēs izmantosim jūsu e-pasta adresi, lai regulāri nosūtītu jums jaunumus. Lai saņemtu mūsu jaunumus, jūsu e-pasta adrese ir obligāti nepieciešama.

Jūsu dati tiks nodoti tālāk tikai trešajai daļai tehniskajiem risinājumiem jaunumu saņemšanai caur mūsu servisa nodrošinātāju, lai strādātu pie atbilstošām datu aizsardzības regulām. Jūs varat atrakstīties jebkurā laikā, kā piem., caur hipersaiti katra jaunuma beigās. Jūs varat atrakstīties jebkurā laikā, izmantojot info@maimai.lv

c) Kad lietojat mūsu interneta veikalu

Lai veiktu pasūtījumu mūsu interneta veikalā, mums nepieciešami jūsu personas dati, lai beigās varētu sastādīt pasūtījuma līgumu. Līgumam nepieciešamā informācija ir atsevišķi atzīmēta, pārējā informācija ir brīvprātīga. Mēs apstrādājam jūsu datus, lai pabeigtu jūsu pasūtījumu. Šī iemesla dēļ mēs varam nosūtīt jūsu pasūtījuma datus uz mūsu sadarbības banku. Juridiskais pamats datu apstrādei ir Eiropas Parlamenta un padomes Regula Nr. 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (2016. gada 27. aprīlis).

Maksājuma dati tiks šifrēti savākti un lietoti vienīgi, lai apstrādātu atbilstošo transakciju. Izņemot maksājuma konta gadījumu, mēs nesaņemam nekādu informāciju vai pieeju jūsu bankas  datiem. Apstrāde tie veikta vienīgi atbilstoši pakalpojuma nodrošināšanai.

d) Datu dzēšana

Jūsu datu tiks uzglabāti tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams.  Tomēr, līdz ar reklāmas un nodokļu regulām, mums nepieciešams saglabāt jūsu adresi, maksājumu un pasūtījuma datus periodā līdz desmit gadiem. Pēc trīs gadiem gada beigās mēs samazinām apstrādi, tas ir, jūsu dati tiks vienīgi izmantoti, lai izpildītu juridiskās saistības.


3. Datu atklāšana trešajām pusēm

Jūsu personas dati netiks nodoti trešajām pusēm citu nodomu dēļ kā tikai to, kas bija minēti iepriekš. Mēs vienīgi nododam tālāk jūsu personas datus trešajām pusēm:

 • Ja jūs piekrītat Eiropas Parlamenta un padomes Regulai Nr. 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (2016. gada 27. aprīlis)

 • Ja jūsu personas datu nodošanai tālāk, saskaņā ar Eiropas Parlamenta un padomes Regulai Nr. 2016/679, ir nepieciešams apgalvojums noziedzīgas rīcības novēršanai.

 • Gadījumos saskaņā ar pastāvošām juridiskām saistībām par Eiropas Parlamenta un padomes Regulu Nr. 2016/679

 • Tas ir saskaņā ar likumu un tas ir nepieciešams, lai veiktu līgumattiecības ar jums saskaņā ar Eiropas Parlamenta un padomes Regulu Nr. 2016/679


4. Sīkdatnes 

Mēs izmantojam sīkdatnes mūsu mājas lapā. Tie ir mazi faili, ko jūsu pārlūks automātiski izveido un kas ir saglabāti jūsu ierīcē (portatīvais dators, planšetdators, viedtālrunis, u.c.), kad jūs apmeklējat mūsu interneta lapu. Sīkdatnes nekaitē jūsu ierīcēm, nesatur vīrusus, Trojus vai citus kaitīgas programmatūras.

Sīkdatnēs informācija ir saglabāta, katra no tām savienojas ar konkrētu termināla pielietojumu. Tomēr, tas nenozīmē, ka mēs nekavējoties apzināmies jūsu identitāti.

Sīkdatņu pielietojums kalpo, lai saglabātu pirkuma groza uzstādījumus un ļaut jums iepirkties ar pirkuma groza sistēmu. Turklāt, sīkdatnes kalpo, lai statistiski ierakstītu mūsu mājas lapas lietojumu un to uzlabotu, lai optimizētu mūsu piedāvājumu, punkts 5. Šīs sīkdatnes atļauj mums automātiski atpazīt, kad jūs atkal apmeklējat mūsu mājas lapu, ka jūs jau esat bijuši pie mums. Šīs sīkdatnes tiks izdzēstas pēc noteikta laika.

Sīkdatnes apstrādātie dati nepieciešami iepriekšminētajiem mērķiem, lai aizsargātu mūsu legālās intereses un trešās puses iesaistītos saskaņā ar Eiropas Parlamenta un padomes Regulu Nr. 2016/679. 

Vairums pārlūku automātiski pieņem sīkdatnes. Tomēr, jūs varat konfigurēt savu pārlūku tā, lai neviena sīkdatne netiktu saglabāta uz jūsu kompjūtera vai ziņa vienmēr parādās pirms jauna sīkdatne tiek izveidota. Tomēr, pilnīga sīkdatņu deaktivizēšana var novest pie tā, ka nevarēsiet izmantot visas mūsu mājas lapas funkcijas.


5. Analīzes rīki

Mēs izmantojam tālāk norādītos izsekošanas pasākumus un Eiropas Parlamenta un padomes Regulu Nr. 2016/679 par juridisko pamatu. Izmantojot izsekošanas pasākumus, mēs vēlamies nodrošināt, ka mūsu mājas lapa atbildīs prasībām un tiks pastāvīgi optimizēta. Turklāt, mēs izmantojam izsekošanas ierīces, lai statistiski ierakstītu mūsu mājas lapas lietošanu un novērtētu, lai jums optimizētu mūsu servisu.  Šīs intereses ir uzskatāmas kā likumīgas iepriekšminētā noteikuma izpratnē.

a) Google analītika:

Mēs izmantojam Google Analytics, Google Inc. interneta analīzes servisu (https://www.google.de/intl/de/about/) (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA; hereinafter „Google“), lai būtu uz pieprasījumu orientēts dizains un nepārtraukta optimizācija no mūsu lapas. Google ir pakļauts ES un ASV konfidencialitātes aizsardzībai (Privacy Shield) https://www.privacyshield.gov/EU-US-Framework.

Šajā kontekstā, tiks veidoti pseidonīmi lietotāja profili un izmantotas sīkdatnes, skatieties punktu 4. Informācija par jūsu vietnes izmantošanu, ko izveidojusi sīkdatne, piemēram:

 • pārlūkprogrammas tips / versija

 • izmantota operētājsistēma,

 • Referrera URL (iepriekš apmeklēta lapa),

 • piekļuves datora resursdatora nosaukums (IP adrese);

 • servera pieprasījuma laiks

tiks iesniegti Google serverī ASV un turēs tur. Informāciju izmanto, lai novērtētu vietnes izmantošanu, apkopotu pārskatus par tīmekļa vietnes darbībām un sniegtu papildu pakalpojumus, kas saistīti ar tīmekļa vietnes un interneta izmantošanu, lai veiktu tirgus izpēti un uz pieprasījumu orientētu šo tīmekļa lapu dizainu. Šo informāciju var arī nodot trešajām personām, ja to pieprasa likums, vai arī trešās puses apstrādā šos datus uzņēmuma vārdā. Jebkurā gadījumā jūsu IP adresi nedrīkst apvienot ar citiem Google datiem. IP adreses ir anonīmas, līdz ar to šāda veida nodošana nav iespējama (IP maskēšana).

Jūs varat atteikties izmantot sīkdatnes, izvēloties attiecīgus iestatījumus jūsu pārlūkprogrammā, tomēr ņemiet vērā, ka, ja jūs to izdarītu, jums var nebūt iespējams izmantot pilnu funkcionalitāti šajā mājas lapā.

Turklāt, ja lejupielādējat un instalējat pārlūkprogrammas pievienojumprogrammu, varat novērst sīkdatnes radīto datu reģistrēšanu saistībā ar jūsu vietnes izmantošanu (tostarp jūsu IP adresi) un tā apstrādi no Google https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en

Kā alternatīvu pārlūkprogrammas pievienojumprogrammai, īpaši pārlūkprogrammām mobilajās ierīcēs, varat arī neļaut Google Analytics ierakstīt datus, noklikšķinot uz šīs saites. Tas iestatīs atteikšanās sīkfailu, lai novērstu datu turpmāku ierakstīšanu, kad apmeklējat šo vietni. Atteikšanās sīkdatne ir derīga tikai šajā pārlūkprogrammā un tikai mūsu tīmekļa vietnē un tiek saglabāta jūsu ierīcē. Ja šajā pārlūkprogrammā dzēsīsit sīkfailus, jums atkal ir jāiestata.